Synology Rack NAS RS1619xs+ up to 4 HDD/SSD Hot-Swap, Intel Xeon D-1527 Quad Core, Processor frequency 2.2 GHz, 8 GB, DDR4, Redu
- TootjadSynology
- Mudel: RS1619xs+
- Saadavus: 3
-
3 372€
Synology Rack NAS RS1619xs+ up to 4 HDD/SSD Hot-Swap, Intel Xeon D-1527 Quad Core, Processor frequency 2.2 GHz, 8 GB, DDR4, Redundant PSU, 2xM.2 2280 NVMe slots, RAID 0,1,5,6,10,Hybrid, 4x1GbE, 2xUSB 3.0, 1xPCIe, 1x Expansion port, Dual Fan
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| Bruto Sügavus (mm) | 518.60 mm |
| Brutokaal | 9.15 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 44.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 480.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Draivilahtrid | 4 |
| Eritunnused | 2xM.2 2280 NVMe slots |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| Garantii | 60 month(s) |
| Keretüüp | Rack |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Liides | 4x1GbE, 2xUSB 3.0, 1xPCIe, 1x Expansion port |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Märkus toiteallika kohta | Redundant PSU |
| Muud funktsioonid | Dual Fan |
| Netokaal | 8.16 kg |
| Paber/Papp | 985.00 g |
| Producer product family | Rack NAS |
| Producer product name | RS1619xs+ |
| Protsessori mudel | Intel Xeon D-1527 Quad Core |
| Protsessori perekond | Intel Xeon |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| RAID-tasemed | RAID 0,1,5,6,10,Hybrid |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.99 kg |
| Toetatud ketaste arv | up to 4 HDD/SSD Hot-Swap |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: synology rack nas rs1619xs up to 4 hddssd hot-swap, intel xeon d-1527 quad core, processor frequency 22 ghz, 8 gb, ddr4, redu, rs1619xs, synology, kettamassiivid






